Молодежная общественная организация клуб “Белые Вороны”

Время: 8:56

В гостях у запорізьких Індіанів Джонсів

Вторник, 11 Февраль 2020 08:50

Шановні друзі!

Пропоную вашій увазі нарис журналіста Олени Драгун-Сирової про своєрідне паті ветеранів Клубу "Білі Ворони".
«Білі Ворони» в гостях у запорізьких Індіанів Джонсів – саме така асоціація з легендарним голлівудським персонажем у мене виникла після знайомства з відомими краєзнавцями, археологами, письменниками, авторами тетралогії «Спадщина» Сергієм Шишковим та Юрієм Віліновим.


8 лютого ветерани клубу «Білі Ворони» на чолі з президентом Белый Ворон завітали у гості до Сергія Михайловича та Юрія Аркадійовича у Запоріжжя. Творча зустріч пройшла у теплій домашній обстановці, що автоматично налаштовувало на душевний, розмірений лад.


Ті, хто вперше зустрівся з легендами археології (в тому числі й авторка цих рядків), були вражені масштабом цих особистостей, глибиною знань, блиском та широтою їхньої ерудиції. Ще на шляху до Запоріжжя мені сказали, що Сергія Шишкова та Юрія Вілінова треба просто СЛУХАТИ (розвісивши вуха, відкривши рота і т.д.), що ми із задоволенням і робили)))


Можна безкінечно захоплюватися тим, з якою пристрастю краєзнавці розповідають про справу свого життя, дивуватися, з якою легкістю вони переходять із теми античності та міфів Давньої Греції до порівняльного аналізу ставлення до відьом у Західній Європі та Україні, від філософських роздумів про спільність мислення всіх істот на Землі (на прикладі власних спостережень за диким ведмедем і не тільки) до літературних вподобань, екстремальних пригод та власних кулінарних практик.


Шикарним бонусом до спілкування став перегляд цікавенних артефактів, привезених Сергієм Михайловичем з його численних відряджень та подорожей, а ще – частування маринованим за авторським рецептом портулаком городнім (так-так, тією самою товстянкою, з якою ми нещадно боремося на дачах).


В таких поїздках завжди є один сумний момент – той, коли доводиться прощатися. Але, сподіваюся, це далеко не остання зустріч членів клубу з відомими краєзнавцями.


Дякую щиро президенту клубу «Білі Ворони» Сергію Олександровичу Решетову за організацію захоплюючої поїздки та запрошення, ветеранам клубу Андрію Самусенко – за комфортний переїзд, Олексію Райко, Володимиру Кулікову та Олександру Стьопіну – за класну і веселу компанію!

 

Оставить комментарий

Последние фото клуба