Молодежная общественная организация клуб “Белые Вороны”

Время: 10:31

Засідання Клубу "Білі Ворони" №142

Среда, 05 Февраль 2020 15:21

Дорогі друзі!

 

Сьогодні у теплому колі ???? друзів та однодумців пройшло 142-е засідання клубу «Білі Ворони», для якого було обрано дуже цікаву тему – «Богатирі Київської Русі. Історична правда та фальсифікації». Місцем його проведення традиційно стала гостинна Дніпрорудненська бібліотека сімейного читання.

Зустріч провели поважні богатирі, які немов зійшли з картини Віктора Васнецова – Ілля Муромець (президент клубу Сергій Олександрович Решетов), Добриня Микитич (Микола Білик) та Альоша Попович (Олексій Райко), а всі бажаючі могли сфотографуватися ???? з героями давньоруського епосу.

На засіданні були детально розглянуті ???? постаті богатирів, міфи та ідеологічні спекуляції, пов’язані з ними. Також учасники схвально привітали тематичні виступи місцевих поетів ????, зіграли у вікторину зі смачними призами, послухали автентичні слов’янські пісні та переглянули фрагменти кінострічок, посміялися ???? з анекдотів та карикатур на богатирів.

Активні учасники життя клубу отримали приємні призи, одного з яких удостоїлася і наша з Дмитро Драгуном родина. Це книжка ???? запорізьких краєзнавців Сергія Шишкова та Юрія Вілінова «Спадщина» (том 3), соавтором якої виступив і президент клубу «Білі Ворони» Белый Ворон.

За доброю традицією в рамках засідання всі учасники долучилися до акції «Допоможемо пернатому другу» та наповнили годівниці на території бібліотеки поживною їжею для птахів ????.

А смачною ???? ноткою зустрічі стало частування цукерками ручної роботи «Сало в шоколаді» та фірмовими бутербродами, знову ж таки, з салом у різноманітних варіаціях від умілих кулінарок клубу. Дякую за допомогу Поліні Дрозд, Єлизаветі Загонці, Анастасії Істоміній!

 

До зустрічі ???? на наступному засіданні, яке буде присвячене постаті київського князя Святослава Ігоревича!

Оставить комментарий

Последние фото клуба