Молодежная общественная организация клуб “Белые Вороны”

Время: 11:50

Брати Капранови у Дніпрорудному!

Пятница, 29 Ноябрь 2019 00:00

Шановні друзі!

Сьогодні до нашого міста завітали брати Капранови! Веселі, чарівні, харизматичні інтелектуали, письменники-гуманісти, видавцці, фундатори конкурсів "Злотий Бабай" та двійників тараса Шевченка. Коли я тиснув братам руки, то побажав їм високого лету і нових звершень.

Клуб "Білі Ворон" висловлює щиру подяку колективу бібліотеки сімейного читання м. Дніпрорудного на чолі з Радецькою Альоною Василівною за чудову організацію свята Культури! Далі наводжу чудовий опис зустрічі Олени Драгун - Сирової, бо краще не скажеш. 


"Той випадок, коли чекаєш п’ятницю не тому, що це останній робочий день, а тому, що передчуваєш цікаву подію і незабутню зустріч.


Сьогодні саме така п’ятниця, бо вдруге у Дніпрорудному побували відомі українські письменники, видавці, публіцисти та громадські діячі брати Капранови Брати Капранови. Перший візит митців відбувся у 2016 році в рамках презентації книги «Забудь-річка». Цього разу Дмитро та Віталій також приїхали з новинкою – романом «Паперові солдати».


К
нига ґрунтується на реальній історії про двох художників-ровесників, один з яких намалював Америку, а інший – Україну. А сюжет такий. Двоє молодих українців зустрічаються у 1929 році у Варшаві: один із них – син українських емігрантів з США Білл (Володимир) Титла, а другий – студент Варшавської академії мистецтв Ніл Хасевич, який у п'ятнадцять років втратив ногу і пересувається на дерев’яному протезі. Згодом Білл стає головним мультиплікатором студії Disney та намалював «Білосніжку», «Пінокіо» і «Дамбо», а Ніл, промінявши перспективу працювати в Америці на боротьбу в підпіллі, – головним художником УПА.


В рамках презентації брати Капранови розповіли й про свої попередні видання: «Мальована історія незалежності України», «Історія нашої церкви», «Веселих свят», «Майдан. Таємні файли» та «Справа Сивого».
Всі ці книжки читачі могли купити за акційною ціною на честь «чорної п’ятниці», а ще – взяти автограф, приправлений фірмовим побажанням авторів: «Смачного читання!», сфотографуватися та поспілкуватися з відомими письменниками.


На моє запитання, який він – читач братів Капранових, митці відповіли: «Розумний і веселий! Це доволі вузька аудиторія, але вона наша. Приємно, що такі читачі є і серед дніпрорудненців». І це радує)"

 

 

Оставить комментарий

Последние фото клуба