Молодежная общественная организация клуб “Белые Вороны”

Время: 1:56

Засідання Клубу "Білі Ворони" №142

Среда, 05 Февраль 2020 15:21

Дорогі друзі!

 

Сьогодні у теплому колі ???? друзів та однодумців пройшло 142-е засідання клубу «Білі Ворони», для якого було обрано дуже цікаву тему – «Богатирі Київської Русі. Історична правда та фальсифікації». Місцем його проведення традиційно стала гостинна Дніпрорудненська бібліотека сімейного читання.

Зустріч провели поважні богатирі, які немов зійшли з картини Віктора Васнецова – Ілля Муромець (президент клубу Сергій Олександрович Решетов), Добриня Микитич (Микола Білик) та Альоша Попович (Олексій Райко), а всі бажаючі могли сфотографуватися ???? з героями давньоруського епосу.

На засіданні були детально розглянуті ???? постаті богатирів, міфи та ідеологічні спекуляції, пов’язані з ними. Також учасники схвально привітали тематичні виступи місцевих поетів ????, зіграли у вікторину зі смачними призами, послухали автентичні слов’янські пісні та переглянули фрагменти кінострічок, посміялися ???? з анекдотів та карикатур на богатирів.

Активні учасники життя клубу отримали приємні призи, одного з яких удостоїлася і наша з Дмитро Драгуном родина. Це книжка ???? запорізьких краєзнавців Сергія Шишкова та Юрія Вілінова «Спадщина» (том 3), соавтором якої виступив і президент клубу «Білі Ворони» Белый Ворон.

За доброю традицією в рамках засідання всі учасники долучилися до акції «Допоможемо пернатому другу» та наповнили годівниці на території бібліотеки поживною їжею для птахів ????.

А смачною ???? ноткою зустрічі стало частування цукерками ручної роботи «Сало в шоколаді» та фірмовими бутербродами, знову ж таки, з салом у різноманітних варіаціях від умілих кулінарок клубу. Дякую за допомогу Поліні Дрозд, Єлизаветі Загонці, Анастасії Істоміній!

 

До зустрічі ???? на наступному засіданні, яке буде присвячене постаті київського князя Святослава Ігоревича!

Комментарии   

 
0 #4 ehewuyexezi 02.05.2020 07:45
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin On Line von.suqy.white- crows.com.ua.or y.ax http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Цитировать | Сообщить модератору
 
 
0 #3 ureuqemuy 02.05.2020 07:29
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg dbj.hqad.white- crows.com.ua.jh e.mf http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Цитировать | Сообщить модератору
 
 
0 #2 axaokafufaipo 02.05.2020 07:04
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500 Mg mzl.nfbc.white- crows.com.ua.pp f.zl http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Цитировать | Сообщить модератору
 
 
0 #1 umimoda 02.05.2020 07:01
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin No Prescription xxl.glla.white- crows.com.ua.ss b.id http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Цитировать | Сообщить модератору
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Последние фото клуба