Молодежная общественная организация клуб “Белые Вороны”

Время: 8:24

Презентація збірки наукових статей НПП "Великий Луг".

Пятница, 27 Апрель 2018 08:00

Презентація збірки.

4 квітня у приміщенні Дніпрорудненської школи «Талант» відбулася презентація збірника наукових праць щодо вивчення біоценозу Національного природного парку «Великий Луг». Під час заходу кілька примірників збірника були вручені авторам та соавторам наукових праць серед яких керівник еколого-краєзнавчого гуртка «Білі Ворони» ЦДЮТ МР Дніпрорудного Жук Н.С та учні 10 класу школи «Талант», Решетов С.О, президент Клубу "Білі Ворони", Дроздова Г.С., завідувач сектору рекреації та екоосвіти НПП "Великий Луг", та учні 10 класу школи «Талант» Катерина Білик, Карина Ляшко і Микита Бойко.


До збірки увійшли 30 наукових праць провідних науковців України та наукових співробітників Парку, стосовно багаторічних досліджень НПП «Великий Луг» з орнітології, ентомології, ботаніки, гідробіології, а також інформація щодо організації та проведення природоохоронних заходів в НПП Великий Луг. Дослідження біоти Парку, які лягли в основу цих праць доводять унікальність території Парку. 


Окремий розділ збірника присвячений еколого-освітній та рекреаційній діяльності Парку, а також співпраці з молодіжною громадською організацією Клуб «Білі Ворони». 


Парк має багате ландшафтне різноманіття: поряд зі степовими ділянками (різнотравно-типчаково-ковилові та їх різновиди) тут зустрічаються лісові (байрачні та штучні), лучні та водно-болотні угіддя (ВБУ міжнародного значення «Архіпелаг Великі і Малі Кучугури» та «Заплава Сім Маяків»). 


Наявне ландшафтне різноманіття зумовлює значне видове багатство тваринного та рослинного світу. Флора Національного природного парку «Великий Луг» складається з 575 видів рослин. До Червоної книги України занесений 21 вид судинних рослин, 2 види – до Червоного списку МСОП, 7 – до Європейського червоного списку, 4 види – до Додатку 1 Бернської конвенції. Фауна НПП «Великий Луг» налічує близько 1465 видів, з яких 118 видів занесені до Червоної Книги України, до Бернської конвенції – 258, до Бонської конвенції – 122, до Європейського червоного списку – 32, до списку CITES – 30, до МСОП – 30. Серед фауни Парку найчисельнішими є безхребетні – 1131 вид та птахи – 221 вид.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Последние фото клуба