Молодежная общественная организация клуб “Белые Вороны”

Время: 10:47

Нагородження учасників і переможців творчих конкурсів

Среда, 28 Март 2018 17:42

Дорогі друзі!

 

Клуб «Білі Ворони» і НПП «Великий Луг» завершив конкурсну програму першого весняного місяця. 22 березня ми підвели підсумки і нагородили учасників і переможців творчих конкурсів. Треба відзначити надзвичайну активність і творче натхнення учнів і батьків 1-А, 1-Б, 6-Б класів школи «Талант». Відзначимо активність класних керівників перших класів Кравцової Ірини Євгенівни та Вовк Юлії Володимирівни в організації цих конкурсів. Висловлюємо щиру подяку Юрію Володимировичу Остапюку (м. Дніпро) та Решетовій Наталії Володимирівні за фінансування наших проектів. 


У рамках відзначання Всесвітнього дня водних ресурсів проведений художній конкурс серед вихованців 6-Б класу Дніпрорудненської школи «Талант». На конкурс були представлені роботи, що зображають Каховське водосховище під час шторму і штилю. 


Переможці конкурсу «Хвилі»:


І місце Щербакова Анастасія.

ІІ місцеВеклич Єва.

ІІІ місце – Говоруха Валерія та Чуб Анна.


Призери нагороджені Почесними грамотами та солодкими призами.


У березні також пройшов конкурс малюнку «Жителі Океану». На конкурс були подані роботи, що зображали різноманітних представників океанічної фауни (нектону, бентосу,нейстону, плейстону). У конкурсі брали участь вихованці 6-Б класу Днпрорудненської школи «Талант».


Переможці конкурсу «Жителі Океану»:
І місце – Щербакова Анастасія.

ІІ місце – Куковинець Анастасія.

ІІІ місце – Федорова Вікторія та Коряковський Тимур.

Призери нагороджені Почесними грамотами та солодкими призами.


У рамках щорічної акції екологічної дії «Дім для птаха» пройшов творчий конкурс, на який учасники виготовляли шпаківні та синичники. Всього на конкурс було подано 13 робіт, створених учнями Дніпрорудненської школи «Талант» спільно з батьками, дідусями та старшими товаришами.


Переможці цього престижного конкурсу:

І місце – учень 1-А класу Маслєнніков Артем.

ІІ місце – учениця 1-Б класу Малунова Поліна.

ІІІ місце – учениця 1-Б класу Хижняк Лілія.

Суддівські симпатії: учень 6-Б класу Рудь Олександр та учень 1-А класу Запрудний Яків.

 

Всі призери та учасники конкурсу отримали в нагороду Почесні грамоти та солодкі призи від наших спонсорів.

30 березня всі «домівки» будуть вивішені на території рекреаційної зони Парку. Запрошуємо усіх бажаючих на свято «День птахів»! Ви зможете власноручно закріпити шпаківню для наших пернатих друзів і поласувати смачними «жайворонками». Вас чекає фото сесія від Сергія Миколайовича Петелько. Збір о 10.30 біля входу в парк «Дружба». Ласкаво просимо на свято небайдужих до Природи людей!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Последние фото клуба