Молодежная общественная организация клуб “Белые Вороны”

Время: 10:44

Великолузька Січ - VІІІ

Четверг, 20 Июль 2017 06:29

15-18 червня на базі туристського кемпінгу «Лиса гора» пройшов VIII традиційний семінар-тренінг «Великолузька Січ». 


Організаторами заходу вкотре виступили Національний природний парк «Великий Луг», в особі завідувача сектору екологічної освіти та рекреації Дроздової Г.С., молодіжна громадська організація Клуб «Білі Ворони», в особі президента Клубу Решетова С.О. та керівник еколого-краєзнавчого гуртка «Білі Ворони» ЦДЮТ МР Дніпрорудного Жук Н.С.


У цьому році в заході взяли участь 5 команд: «Фенікс» та «Сумеречные искорки» (м. Дніпрорудне школа «Талант»), «35-й меридіан» (Шевченківська ЗОШ), 
«Криниця» (Верхньокриничанська ЗОШ) та «Весёлые туристы» (Василівська станція юних туристів). Треба відзначити, що традиційно стабільно виступали «Веселі туристи», а відкриттям семінару стала молода, амбіційна і перспективна команда «Криниця». У команди «35-й меридіан» проходить зміна поколінь, і ми бажаємо їм швидкого зростання. На урочистому відкритті пам’ятною медаллю «За вагомий внесок у розвиток молодіжного руху» були нагороджені Вілінов Ю.А. (м. Запоріжжя) і Мироненко Д.В. (м. Василівка). Капітани команд були нагороджені туристськими килимками.


Під час заходу проходили тренінги та змагання з техніки пішохідного туризму, спортивного орієнтування, екологічного лабіринту, футболу, конкурсу емблем, пісенного, кулінарного конкурсів та інше. З учасниками семінару-тренінгу були проведені майстер-класи з рукоділля і приготування козацького кулешу . Учасники зльоту боролися за перемогу в командних та особистих змаганнях, набираючи бали за свої знання та вміння. 
У загальному заліку місця розподілились так:


І місце – команда «Фенікс», капітан Ляшко Карина.


ІІ місце – команда «Сумеречные искорки», капітан Ревуцький Герман.


ІІІ місце – команда «Весёлые туристы», капітан Волкович Дмитро.


За активну участь були нагороджені команди «Криниця», капітан Козарик Ілля та «35-й меридіан», капітан Карелідзе Валерія.


Всі команди отримали почесні грамоти, солодощі та цінні призи, серед яких: туристський спальник, самонадувний туристський килимок, футбольні та волейбольні м’ячі, бадмінтон, дартс та тенісні набори.
Окрасою семінару став цикл лекцій з історії запорізького козацтва Юрія Аркадійовича Вілінова, відомого письменника, історика, археолога, краєзнавця, журналіста. Він презентував свою книгу «Спадщина», що тільки вийшла з друку. Цю унікальну розвідку загадок історії нашого краю отримали у подарунок члени Клубу «Білі Ворони» Ганна Дроздова, Наталія Жук, Сергій Петелько, Альона Владимирова і Андрій Самусенко. Приємним сюрпризом став приїзд співпрезидента «Білих Ворон», барда і байкера Андрія Сергійовича Кістріна (м. Дніпро). Він очолив журі, що судило пісенний конкурс, дав концерт авторської пісні і запросив присутніх на байкарський фестиваль «Мотобрат», фундатором котрого він є.


Організатори висловлюють подяку всім командам та їх керівникам за активну участь в семінарі-тренінгу. Також подяку висловлюють суддівській колегії та старшому складу Клубу: Петельку Сергієві, Ворсіну Олександрові, Бортніку В’ячеславові, Барзукову Юрієві, Постоялку Дмитрові, Величку Дмитрові, Стьопіну Олександрові, Володимировій Альоні, Кисельовій Вікторії, Каморкіній Олександрі, Кістріну Андрієві, Райку Олексієві, Широкому В’ячеславові, Самусенку Андрієві, Білику Миколі за допомогу в суддівстві та проведенні заходу. 


Щира дяка Дмитрові Барзукову за транспортне забезпечення семінару-тренінгу. Окрему подяку організатори висловлюють Юрієві Остапюку (м. Дніпро) і Глаголі Євгену (м. Київ) за надання спонсорської підтримки і призів для проведення заходу.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Последние фото клуба