Молодежная общественная организация клуб “Белые Вороны”

Время: 10:45

Всеукраїнська науково-практична конференція на Кам'яних Могилах

Понедельник, 12 Июнь 2017 12:39

«Природна та історико-культурна спадщина району заповідника «Кам’яні Могили», присвячена 90-річчю від створення заповідника «Кам’яні Могили».

 

25-27 травня на території заповідника «Кам’яні Могили» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Природна та історико-культурна спадщина району заповідника «Кам’яні Могили», присвячена 90-річчю від створення заповідника «Кам’яні Могили».


Делегація, що складалася з фахівця Парку Дроздової Г.С., керівника еколого-краєзнавчого гуртка «Білі Ворони» ЦДЮТ Дніпрорудного Жук Н.С. та членів молодіжної громадської організації Клуб «Білі Ворони» Самусенко А.С., Самусенко А.А., Володимирової А.В., Петелька С.Н., була слухачами конференції. Самусенко Андрій та Владимирова Альона (члени Клубу) виступили з доповіддю. 


У рамках заходу проводилися фото пленери, екскурсії заповідником, різноманітні майстер-класи, участь в фестивалі «Дике поле» – шлях до Європи». Головною частиною заходу був круглий стіл на тему «Започаткування в Україні природоохоронного свята «День Степу».


По закінченню заходу всі учасники привезли додому збірки з матеріалами конференції, а також незабутні враження від величної природи українського степу та спілкування з цікавими людьми.


Фото: Петелько Сергій

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Последние фото клуба