Молодежная общественная организация клуб “Белые Вороны”

Время: 10:56

ХХХ эколого-туристический слёт

Суббота, 29 Апрель 2017 05:13

22 квітня відбувся ХХХ еколого-туристський зліт «Весна 2017». Організаторами заходу традиційно виступили молодіжна громадська організація Клуб «Білі Ворони» та Національний природний парк «Великий Луг». 


У зв’язку з погодними умовами захід проходив у приміщенні Дніпрорудненської школи «Талант». Для участі в зльоті зібралося чотири команди: «35-й меридіан» (Шевченківська ЗОШ), «Ангелы», «Пандочки» та «Феникс» (Дніпрорудненська школа «Талант»). Впродовж чотирьох годин команди змагалися в 19 різноманітних конкурсах, з них: слеклайн (ходіння по стропі), виконання еколого-туристських пісень, розпізнання мінералів, видів рослин та тварин, стрільба з духової трубки, перетягування канату та багато іншого.
Учасники зльоту боролися за перемогу в командних та особистих змаганнях, набираючи бали за свої знання та вміння.
Суддівська колегія, яка складалася із членів та ветеранів Клубу «Білі Ворони», підвела підсумки змагань та визначила переможців в окремих конкурсах та в загальному заліку.
Місця розподілились так:


Почесне IV місце посіла команда «35-й меридіан» на чолі з капітаном Хохонь Анастасією.

ІІІ місце – команда «Пандочки», капітан Самусенко Андрій.

ІІ місце – команда «Ангелы», капітан Постоялко Дмитро.27 квітня всі команди були нагороджені за перемоги та участь почесними грамотами та солодкими призами. Капітан команди-переможця отримала кубок і спальний мішок-кокон, а члени команди – почесні медалі.
Організатори заходу вдячні суддівській колегії: керівнику еколого-краєзнавчого гуртка «Білі Ворони» Н.С. Жук, вчителю школи «Талант» Є.І. Шевцову, працівникам ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» А. Самусенко, О. Яковенко, А. Єрьоменко, О. Гнатенко; О.І. Вертій, А.В. Владимировій, С.М. Петелько, Л.П. Янковській, В.Д. Барзукову, О.Б. Ляшко, М.М. Білику, О.І. Дерев’янко, О. Ворсіну, І. Петровському, В. Батовському, Д. Лавриненку за допомогу в проведенні зльоту. Особлива подяка члену Клубу підприємцю Юрію Остапюку (м. Дніпро) за надання постійної спонсорської підтримки.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Последние фото клуба