Молодежная общественная организация клуб “Белые Вороны”

Время: 1:54

Положення семінару-тренінгу "Великолузька Січ - VІІІ"

Понедельник, 12 Июнь 2017 12:46

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

про VІІІ інтегрований семінар-тренінг «Великолузька Січ» з учнівською молоддю Запорізької області

 

 

Організаторисемінару-тренінгу: Національний природний парк «Великий Луг», молодіжна громадська організація Клуб «Білі Ворони», ЦДЮТ МР Дніпрорудного ВРР ЗО.

Мета і завдання семінару:

     пропаганда екологічних знань, виховання екологічної культури серед учнівської молоді навчальних закладів Запорізької області;

     пропаганда серед учнівської молоді знань та навичок з екологічного, історичного та географічного краєзнавства;

     популяризація і подальший розвиток пішохідного та байдаркового туризму в області;

     пропаганда української національної кухні та оволодіння навичками приготування страв на відкритому вогнищі;

     обмін досвідом, підвищення спортивної майстерності та зміцнення дружніх зв'язків між учбовими закладами, громадськими організаціями та НПП «Великий Луг».

Термін проведення: 15-18 червня 2017 року.

Місце проведення:Туристський кемпінг «Лиса гора».

 1. До участі запрошуються учні КЗ «Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІІ ступенів «Талант»», КЗ «Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІІ ступенів «Світоч», Шевченківської ЗОШ Василівської районної ради Запорізької області, Верхньокриничанської ЗОШ,  Підгірненської ЗОШ та вихованці КЗ «РСЮТур». 
 2. Склад команди – 8-10 осіб, керівник (вчитель або хтось з батьків).Особовий склад команди може змінюватися за вибором учбового закладу. Обов’язкова наявність в команді хоча б однієї дівчини.
 3. Заявка на участь команди у семінарі-тренінгу подається не пізніше ніж за 5 днів до початку семінару. Заявки і зміни до них можна подавати Решетову Сергію Олександровичу 0984938992, reshetov.57@mail.ru, або Дроздовій Ганні Сергіївні 0963876772, vranraven@i.ua.
 4. Необхідно передбачити оргвнесок (5 грн./чол.). Оплата робиться по прибуттю на місце проведення семінару керівниками команд.
 5. До кемпінгу «Лиса гора» команди добираються самостійно.
 6. Команди розміщуються в польових умовах і повинні мати все необхідне спорядження для організації наметового табору, приготування їжі на відкритому вогнищі, репелентів, посуд для зберігання питної води тощо.Питну воду команди завозять самостійно і поповнюють з джерела біля поляни зльотів. Члени команди повинні мати спортивну форму для участі в тренінгах, змінне взуття, аптечки та  купальне спорядження. Бажано передбачити тенти і дощовики на випадок зливи. Туалет у кемпінгу «Лиса гора» стаціонарний.
 7. На початку і по завершенню семінару-тренінгу команди проводять екологічні десанти на прилеглій до таборів території. Зібрані ТПВ утилізуються на сміттєзвалищі кемпінгу «Лиса гора».
 8. На початку зльоту команди мають представити візитну картку, в яку входять: назва та девіз команди, емблема. Емблема кругла з діаметром 20 см. На емблемі потрібно вказати назву команди і навчального закладу. Емблема повинна бути намальована власноруч. Емблеми командам не повертаються. Журі залишає за собою право використання емблем зльоту у PR – акціях Клубу «Білі Ворони».
  1. Еколого-туристська пісня готується заздалегідь. Музичний супровід за вибором команди. Суддями надаються чотири пісні на вибір.
  2. Кулінарний конкурс передбачає приготування усіма командами українського борщу. На конкурс подається 1 тарілка борщу. За гарне оформлення та елементи декору надаються додаткові бали.
  3. Конкурс з дартсу, стрільби з арбалету, довгого луку та духової трубки проводиться серед команд для визначення особистої першості. На кожний вид з цих змагань команда призначає по два учасника незалежно від статі. Кожний має право на п’ять арбалетних болтів, 5 стріл для довгого луку, п’ять дротиків для дартсу та духової трубки.
  4. На змагання з техніки пішохідного туризму та спортивного орієнтування команди мають виставити 5 чоловік, принаймні з однією дівчиною.
  5. На змагання з віджимання та армрестлінгу команда виставляє по два хлопці.
  6. На змагання з перетягування канату та естафети команда виставляє по 5 учасників, принаймні з однією дівчиною.
  7. На конкурс «Косичка» команда виставляє по 4 учасники будь-якої статі.
   1. Усі види тренінгів та конкурсів мають характер не змагання, а навчання та обміну досвідом між навчальними закладами Запорізької області, Клубом «Білі Ворони» та НПП «Великий Луг».
   2. Тренінги, суддівство та майстер-класи проводять ветерани Клубу «Білі Ворони», Янковська Лідія Павлівна (керівник команди «35 меридіан» Шевченківської ЗОШ Василівської районної ради). Лекції проводять Решетов С.О. та Дроздова Г.С. Фасилітатор семінару-тренінгу Решетов Сергій Олександрович. Комендант – Дроздова Ганна Сергіївна.
   3. Переможці та призери визначаються в окремих конкурсах та нагороджуються Почесними грамотами та призами. Головні призи за перемогу у конкурсах та змаганнях – спальний мішок, туристський самонадувний килимок, бадмінтон, м’ячі та набори настільного тенісу.
   4. На майстер-класи запрошуються по 3 представники від кожної команди. Майстер-класи: зайчик-мотанка, пташка з ниток, джутова кізочка. Всі необхідні матеріали надаються організаторами. Готові роботи учасники майстер-класів забирають з собою.
   5. Інформаційний звіт та фото семінару-тренінгу «Великолузька Січ» будуть висвітлені в засобах масової інформації, на сайті НПП «Великий Луг», сайті Клубу «Білі Ворони» та сторінках Парку і Клубу в мережах ВКонтакте, Одноклассники та Facebook.

 

Завідувач                                                                                             Дроздова Г.С.

сектору екологічної освіти та рекреації 

 

 

Президент Клубу «Білі Ворони»                                                      Решетов С.О.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Последние фото клуба